Bokehowe tła / Bokeh Backgrounds / #1

Bokehowe tła / Bokeh Backgrounds / #1

Wykorzystywanie rozmytych ze światła teł jest dosyć sztampowe i chyba już mocno nudne. Niemniej jednak, czasem potrafią uratować skórę, zwłaszcza gdy trzeba wykonać jakiś szybki projekt, a nie ma za bardzo co włożyć w tło, pod modela czy typografię. Dlatego dzisiaj wrzucam małą paczkę takich teł, które ostatnio udało mi się wykonać.

Zdjęcia owych „bokehów” są bardzo różne. Eksperymentowałem sobie z nimi zupełnie do woli, ale dzięki temu mogą przydać się w różnych projektach. Czasem widać w nich niedoskonałości obiektywów, którymi wykonywałem owe zdjęcia, ale myślę, że nie przeszkadza to bardzo, a nawet nadaje znamiona realizmu.

Oczywiście, zdjęcia są do pełnego wykorzystania, zarówno prywatnego jak i komercyjnego. Nic tylko ściągać i używać.

Bokeh_Pack_04 Bokeh_Pack_05 Bokeh_Pack_06 Bokeh_Pack_07 Bokeh_Pack_08 Bokeh_Pack_09 Bokeh_Pack_10 Bokeh_Pack_11 Bokeh_Pack_01 Bokeh_Pack_02 Bokeh_Pack_03

download

Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.Jeśli coś będzie nie tak z linkiem powyżej, daj mi znać, a postaram się tym jak najszybciej zająć.
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside this site, sell or place on sites like stock / micro-stock.If the link above will not work as it should, let me know about it, and I`ll deal with it as soon as possible
Opublikowane przez Andrzej Gdula