Darmowe fonty, pisanki od Miss Tiina

Darmowe fonty, pisanki od Miss Tiina

Jeśli szukacie sympatycznych i prostych filuternych czcionek to odwiedźcie stronę misstiina.com, gdzie znajdziecie sporo darmowych i w miarę czytelnych pisanek. Wszystkie te fonty znajdziecie również na popularnych stronach z darmowymi czcionkami, ale tu podaje źródło, gdzie można zobaczyć wszystkie śmieszne zawijaski na raz oraz zapoznać się z licencją ich wykorzystania.

A ta jest w miarę przejrzysta. Jeśli chcecie używać tych materiałów w celach prywatnych jak np. blog, kartka urodzinowa dla mamy itp. itd. to możecie ściągać i używać je zupełnie za darmo. Jeśli natomiast planujecie wykorzystać je w materiałach komercyjnych, na których chcecie skubnąć trochę grosza to trzeba zapłacić 5 dolarów od fonta.

A te niestety, są pozbawione polskich oraz wielu innych przydatnych znaków. Ale umówmy się, tego typu pisanek rzadko się używa a gdy już to robimy to dosztukowanie, kilka znaczków nie stanowi problemu.

Przy okazji warto przejrzeć stronę Miss Tiina – autorka strony stworzyła sobie całkiem fajny biznes. Ciężko powiedzieć czy zarabia na tym kokosy, ale widać że pracuje przy czymś co lubi robić, przy czymś co ją bawi.

Poniżej kilka przykładów czcionek, które możecie ściągnąć a pod TYM adresem znajdziecie podstronę ze wszystkimi darmowymi czcionkami Tiny.

mtf_cupcake mtf_cutiepatootie mtf_dearsanta mtf_doodlewhats mtf_flowerdoodles mtf_ittybittybaby mtf_kim mtf_oopsie mtf_sweetskydings

Opublikowane przez Andrzej Gdula