Darmowe zdjęcia / Free Photos  / #1

Darmowe zdjęcia / Free Photos / #1

Ostatnio udało mi się napstrykać kilka fotek, które ciężko nazwać wybitnymi, aczkolwiek są na tyle tematyczne i jakościowo dobre, że mogą Wam się przydać. Dlatego udostępniam kilka z nich do użytku prywatnego i komercyjnego.

Tematyka nudna jak flaki z olejem: zachody, kaczki, liście i tego typu wczesnowiosenne lub jesienne kadry. Czasem takie foty mogą się przydać, ciężko wydawać na takie coś dolary, więc jak jest za darmo, to może się komuś przydać. A ja może będę miał większą motywacje, żeby czasem porobić jakieś takie tapetowe fotki.

Zdjęć nie poddawałem żadnej obróbce, nie ma filtrów cross over, bleach bypass ani innych tego typu, więc powinny być łatwiejsze w dalszej obróbce. Jedynie troszkę je rozświetlałem w rawie. Rzecz jasna, możecie je używać do celów komercyjnych bez żadnych dodatkowych opcji, zresztą małą licencję umieszczam w paczce ze zdjęciami. A to co w paczce, w poglądowej jakości niżej.

DSCF0415 DSCF0362 DSCF0173 DSCF0409 DSCF0230 DSCF0408 DSCF0232 DSCF0384 DSCF0243 DSCF0370 DSCF0248 DSCF0261 DSCF0423 DSCF0244

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula