Fantastyczne ilustracje z papieru – Yulia Brodskaya

Fantastyczne ilustracje z papieru – Yulia Brodskaya

Całkiem niedawno pokazałem Wam sporo prac artysty dziwaka, niejakiego Lobulo, który wyczyniał cuda z papieru i tworzył z tego materiału naprawdę świetne ilustracje. Dzisiaj chciałbym przedstawić Wam pracę innej artystki, która tworzy w bardzo podobnym stylu co Lobulo.

Yulia, bo o niej mowa,  jest rosjanką, która mieszka w Wielkiej Brytanii. Jej prace i talent zostały dostrzeżone przez różne agencje reklamowe, dzięki czemu mogła stworzyć kilka reklam w charakterystyczny dla siebie sposób. Wcale mnie to nie dziwi – na jej prace bardzo przyjemnie się patrzy. Urzeka dbałość o szczegóły oraz bajkowy klimat. Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej prac Yulii lub dowiedzieć się więcej o artystce, odwiedźcie jej stronę internetową.

Yulia_Brodskaya_1 Yulia_Brodskaya_2 Yulia_Brodskaya_3 Yulia_Brodskaya_4 Yulia_Brodskaya_5 Yulia_Brodskaya_6 Yulia_Brodskaya_7 Yulia_Brodskaya_8 Yulia_Brodskaya_9 Yulia_Brodskaya_10 Yulia_Brodskaya_11 Yulia_Brodskaya_12 Yulia_Brodskaya_13

Opublikowane przez Andrzej Gdula

  • magda

    Co by uzupełnić i troszkę się pomadrowac-technika, którą wykorzystuje ta pani nazywa się quilling 🙂 jej prace rzeczywiście robią wrażenie. Rękodzieło w reklamie-świetny pomysł 😉

    • Andrzej Gdula

      A nie wiedziałem, że tak się nazywa ta technika. Warto wiedzieć! Może uda mi się znaleźć więcej artystów pracujących tą metodą – wtedy na pewno przedstawię ich na blogu:)