Geometryczne tła / Geometric backgrounds / #1

Geometryczne tła / Geometric backgrounds / #1

Geometryczne tła robią ostatnio mała furorę wśród grafików i projektantów. Trochę trudno się dziwić – bardzo ładnie „zapychają” projekt i mogą w efektowny sposób złamać monotonie kompozycji. 

Sam ostatnio potrzebowałem kilka takich teł i na potrzeby swoich projektów postanowiłem spróbować coś takiego stworzyć. Jak już je wykonałem, to postanowiłem się kilkoma podzielić. O jakie konkretnie tła chodzi, możecie zobaczyć poniżej. Warto dodać, że są to tła renderowane, nie są powtarzalne, ale za to bardzo ładnie chwytają kolor, więc na dobrą sprawę można je w prosty sposób modyfikować i zmieniać.

W paczce, którą możecie ściągnąć znajdują się gołe rendery, nie poddane żadnej obróbce, dzięki czemu ja się nie napracowałem, a Wam będzie łatwiej je modyfikować. Jeśli przydadzą się Wam na coś te pliki, dajcie znać w komentarzach.

Geometric background Geometric background Geometric background Geometric background Geometric background Geometric background Geometric background

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula