Geometryczne tła / Seamless geometric backgrounds / #2

Geometryczne tła / Seamless geometric backgrounds / #2

Dawno, dawno temu, gdy opublikowałem pierwszą paczkę z geometrycznymi tłami obiecałem, że jeszcze kiedyś wrócę do tego wdzięcznego tematu. Musiał minąć ponad rok, abym faktycznie się za to wziął, ale w końcu się udało.

Geometryczne tła, które publikuje dzisiaj są znacznie fajniejsze z co najmniej kilku powodów. Pierwszy podstawowy – są to tła powtarzalne, bezszwowe czyli z angielskiego po prostu „seamless”. Dzięki temu ich użyteczność znacznie wzrasta. Po drugie, w moim przekonaniu sama faktura czy forma owych teł jest znacznie ładniejsza. Jest ich też trochę więcej.

Rzecz jasna, w przeciwieństwie do mockupów, jakie czasem wrzucam, tła te są tylko półproduktem. Czyli przykłady, które widzicie niżej pewnie nie zrobią na Was jakiegoś super wrażenia, niemniej myślę, że po lekkiej obróbce można dzięki nim uzyskać naprawdę czaderskie efekty. Na dobrą sprawę wystarczy tylko wrzucić nad nie jakąś warstwę z kolorem i pobawić się rodzajem przenikania.

Muszę też przeprosić tych z Was, których może zirytować użycie w grafice posta angielskiego tekstu. Ale na Graficznym przybywa użytkowników spoza Polski, stąd to ułatwienie dla tych gości. 🙂

Poniżej tła, o których piszę, a jeszcze niżej link do ściągnięcia.

Geometric_background_6 Geometric_background_7 Geometric_background_8 Geometric_background_9 Geometric_background_10 Geometric_background_11 Geometric_background_12 Geometric_background_1 Geometric_background_2 Geometric_background_3 Geometric_background_4 Geometric_background_5

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula