Identyfikacja festiwalu filmowego – AFFR.NL

AFFR.NL to holenderski festiwal filmowy, nazwa jest akronimem od ARCHITECTUUR FILM FESTIVAL ROTTERDAM. Trochę celowo, trochę przypadków trafiłem na materiały promocyjne z nim związane i pomyślałem, że są na tyle fajne, że warto je zobaczyć.

Czemu warto? Otóż podoba mi się cała ta koncepcja tych materiałów. Jest trochę “designerska”, ale przy całym swoim polocie jest na tyle prosta, czytelna i przejrzysta, że może być spokojnie strawiona przez zwykłych zjadaczy chleba. Często tego typu materiały są trochę przeintelektualizowane, na tyle, że ktoś spoza środowiska graficznego nie jest w stanie ich właściwie odczytać. Tutaj tego nie ma. Jest pomysł, ładne wykonanie i co ważne, materiały w pozytywny sposób przyciągają wzrok.

Autorem owej identyfikacji jest Studio Beige, tutaj można zobaczyć ich wszystkie prace udostępnione na Behance.

identyfikacja_festiwalu_filmoweg_1 identyfikacja_festiwalu_filmoweg_2 identyfikacja_festiwalu_filmoweg_3 identyfikacja_festiwalu_filmoweg_4 identyfikacja_festiwalu_filmoweg_5 identyfikacja_festiwalu_filmoweg_6 identyfikacja_festiwalu_filmoweg_7 identyfikacja_festiwalu_filmoweg_8