Logotypy Klaudii Szymańskiej

Nie ukrywam, że od czasu do czasu przeglądam internet w celu prześledzenia co i jak robi konkurencja. Myślę zresztą, że nie jestem jedyny, ale z tym moim przeglądaniem wiąże się nieco zabawna historia. Otóż ostatnio gdy śledziłem poczynania innych grafików i studiów graficznych natknąłem się na kilka ładnie wykonanych logotypów, które przyciągnęły mój wzrok. Fajne – pomyślałem – warte uwagi.

Po kilku dniach od tego wydarzenia dostałem miłego maila od Klaudii Szymańskiej, w którym pisała czy nie chciałbym dać Wam znać, że właśnie ruszyło jej nowe portfolio. Jakież było moje zdziwienie i zaskoczenie gdy w pracach Klaudii odnalazłem te logo, które niedawno wpadły mi oko. Całkiem pozytywny zbieg okoliczności.

Jeśli Wy również jesteście ciekawi tych prac, tego czy moje oko słusznie się zatrzymało, to koniecznie odwiedźcie portfolio Klaudii i sami oceńcie! Warto dodać, że Klaudia jest również autorką całkiem fajnych prezentacji / animacji, które również możecie zobaczyć na stronie, ja sam niespecjalnie się na tym znam, więc tylko uprzejmie wspominam. 🙂

Swoją drogą, jeśli chcielibyście się pochwalić Waszymi pracami i stronami, nie wahajcie się pisać. Szczerze mówiąc pewnie nie napiszę o każdym (sami wiecie jak jest), ale jeśli tylko czas i chęci pozwolą chętnie rzucę na to okiem.

Na chwilę wracam do Klaudii – poniżej kilka co fajniejszych według mnie prac – a jeśli chcecie zobaczyć więcej, odwiedźcie opisywaną stronę pod tym adresem.

Klaudia_Szymanska_1 Klaudia_Szymanska_2 Klaudia_Szymanska_3 Klaudia_Szymanska_4 Klaudia_Szymanska_5 Klaudia_Szymanska_6 Klaudia_Szymanska_7 Klaudia_Szymanska_8 Klaudia_Szymanska_9