Mock-up – antyrama / clip frame – 24×30 cm

Mock-up – antyrama / clip frame – 24×30 cm

Mam przyjemność udostępnić Wam już drugi materiał ekskluzywny. Tym razem jest to mock-up antyramy o formacie 24 x 30 cm. Jest to pierwszy tego typu materiał jaki wykonałem, więc proszę o wyrozumiałość – ale tak szczerze mówiąc myślę że wygląda to nieźle.

Rzecz jasna, jeśli masz jakieś uwagi techniczne, napisz proszę do mnie w tej sprawie na maila lub po prostu w komentarzach. Na pewno można by zrobić kilka rzeczy lepiej, ale stałem się świadomy pewnych niedopatrzeń dopiero podczas pracy, więc następny mock-up będzie lepiej wykonany – a przynajmniej taką mam nadzieję. 🙂

Wizualizacja ta jest przygotowana tak jak inne projekty tego typu. Czyli najwyższa warstwa, której nie widać jest obiektem typu Smart Object, który przechowuje zawartość antyramy. Aby wlać nową zawartość musisz kliknąć dwa raz na miniaturze warstwy i wlepić swój projekt lub zdjęcie.

Mock-up przygotowałem w 6′ wersji Photoshopa, więc jeśli coś będzie nie tak we wcześniejszych wersjach – również daj mi znać a spróbuję to poprawić. Poniżej kilka przykładów jak się prezentuje mój mock-up w praktyce.

Antyrama - Mockup 24 cm x 30 cm Antyrama - Mockup 24 cm x 30 cm Mock-up_Antyrama_24x30_4

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula