Mock-up – Citylight – B1

Mock-up – Citylight – B1

Wrzucam kolejnego mock-upa, jakiego udało mi się ostatnio stworzyć. Jest to wizualizacja citylighta z wkładką o formacie B1.

Rzecz jasna, nie byłbym sobą, gdybym trochę nie ponarzekał na swoją pracę. W trakcie robienia modelu tegoż ekspozytora, zdałem sobie sprawę, że jego wygląd i wielkość przytłacza sam projekt, co w wielu przypadkach może być bardzo niepożądane. Ale z drugiej strony, jeśli projekt finalnie będzie pokazywany właśnie w podobnym zamknięciu, to ów mock-up może pozwolić się na to przygotować. Tak czy inaczej, udostępniam go Wam, a nuż się komuś przyda.

W pliku, który udostępniam są przygotowane odpowiednie warstwy, więc w razie czegoś, możecie sobie dopasować kolorystkę pod siebie.

Poniżej dwa przykłady jak prezentuje się mój mock-up na przypadkowych projektach. Smacznego!

Mock-up – Citylight – B1 Mock-up – Citylight – B1

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula