Mock-up – Mała Identyfikacja / Stationery

Mock-up – Mała Identyfikacja / Stationery

Mimo tego, że zrobiłem już kilka mock-upów na Graficznego, to gdy potrzebowałem jakiejś ładnej wizualizacji dla siebie, to znów okazało się, że takiej jeszcze nie zrobiłem. Nic to. Zakasałem rękawy, zacisnąłem zęby, no i jakoś tak wyszło, że udostępniam Wam kolejny mock-up na potrzebę prezentacji identyfikacji wizualnej.

Owa prezentacja nie składa się z jakiejś ogromnej ilości materiałów. Potrzebowałem dosłownie kilku najbardziej podstawowych i taką własnie wizualizację wykonałem. W jej skład wchodzi:

  • papier firmowy / stationery / A4, 210 x 297 mm
  • teczka / folder / 220 x 307 mm
  • koperta / envelope / C5, 229 x 162 mm
  • wizytówka / business card / 85, 6 x 54 mm

Jak zwykle, poniżej mała prezentacja jak prezentuję się mój mock-up. Jeśli Wam się przyda, dajcie znać i/lub zalajkujcie stronę.

Mock-up - Stationery Mock-up - Stationery Mock-up - Stationery Mock-up_Id_4 Mock-up - Stationery

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula