Mock-up – Plakat A4 / A4 Poster

Mock-up – Plakat A4 / A4 Poster

Nie ukrywam, że mockup, który dzisiaj wrzucam jest odrobinę podpatrzony. Ostatnimi czasy potrzebowałem jakiejś ładnej i eleganckiej wizualizacji prostego projektu A4. Wymyśliłem sobie, że do tego jak znalazł przyda się jakiś efektowny mock-up.

Po krótkich poszukiwaniach udało mi się znaleźć jakiś projekt w sieci. W sumie wyglądało to nieźle, ale zastanawiając się czy czegoś nie ulepszyć postanowiłem zrobić swoją własną wizualizację takowej kartki. Efekt jaki udało mi się uzyskać możecie zobaczyć poniżej.

A sobie wręczam medal za największą ilość przekleństw jakie ktokolwiek i kiedykolwiek wypowiedział podczas korzystania z funkcji Warp w Photoshopie. Niby proste narzędzie, niby wszystko powinno działać, a i tak robiąc ostatni rzut myślałem, że już sobie dam z tym spokój. Koniec końców jakoś wyszło.

Warto jeszcze dodać, że każdy rzut ma trzy tekstury podłogi do wyboru. Możecie też oczywiście podłożyć coś swojego, ale z tego co widziałem, zwykły gładki kolor też sprawdza się znakomicie. Smacznego!

Mock-up – Poster A4

Mock-up – Poster A4

Mock-up – Poster A4

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula