Mock-up / Plakaty / Posters

Mock-up / Plakaty / Posters

Mock-up, który dzisiaj udostępniam jest trochę niestandardowy. To znaczy, medium jest jak najbardziej oczywiste – jest to zwykły plakat w orientacji poziomej i pionowej – ale nieco inna jest jego prezentacja. Zdecydowałem się na użycie trochę „grunge`owego” pomieszczenia. Gdybym był choć trochę romantyczny nazwałbym ten projekt „Plakat na poddaszu w ciepłej tonacji”.

Na wasze szczęście do romantyka mi daleko, więc daruję sobie wszelkie eufemizmy. Poniżej zobaczcie jak się prezentuję ta prezentacja, a jak się Wam spodoba, no to ściągajcie i używajcie bez skrępowania.

Poster mock-up Poster mock-upPoster mock-up Poster mock-up

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula