Mock-up / Prosty billboard / Simple billboard

Mock-up / Prosty billboard / Simple billboard

Tytuł dzisiejszego wpisu tłumaczy wszystko. Udostępniam naprawdę prosty mockup billboardu, bez żadnych wodotrysków ani innych rozpraszaczy. Trochę przeciwieństwo do niegdyś umieszczonej przeze mnie wizualizacji billboardu, którą od wielkiej biedy można by nazwać fotorealistyczną.

Dzisiejszy projekt taki na pewno nie jest, niemniej wierzę, że może się komuś przydać. Ot dwa proste rzuty z pseudo metalicznym tłem, którego kolor możemy kontrolować. Nie ma co więcej pisać, więc poniżej zobaczcie jak to się w ogóle prezentuje, a jeśli się Wam podoba, ściągajcie bez skrępowania. 🙂

Mock-up – Simple billboard


Mock-up – Simple billboard

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula