Mock-up / Roll-up

Mock-up / Roll-up

Nie wiem czemu ale mock-upy roll-upów cieszą się na Graficznym największym powodzeniem. Trochę mnie to dziwi, bo te które wypuściłem do tej pory, to tak średnio mi się podobały. Opublikowałem je bo „jakoś” spełniały swoją rolę, ale nie mogę napisać, żebym był z nich specjalnie dumny.

Na szczęście cały czas z tyłu głowy miałem zakodowane to, żebym w końcu coś z tym zrobił i w końcu wrzucił jakiś sensowniejszy mock-up roll-up`u. No i staje się. Wizualizacja, którą dzisiaj udostępniam podoba mi się na tyle, że zrobiłem ją w trzech wersjach, w trzech najpopularniejszych rozmiarach: 85×200, 100 x 200 oraz 120×200 cm. Czyli jeśli tylko będzie Ci odpowiadała ta prezentacja, to nawet nie powinno być problemu z dostosowaniem jej do odpowiednich rozmiarów.

Poniżej kilka przykładów, jak wygląda ów mock-up, a pod spodem jak zwykle link do ściągnięcia.

Mockup - Rollup Mockup - Rollup Mockup_Rollup_side_120x200 Mockup - Rollup Mockup - Rollup Mockup - Rollup

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula