Mock-up – Ulotka DL / DL Leaflet  – 99×210 mm

Mock-up – Ulotka DL / DL Leaflet – 99×210 mm

Dawno już żadnych nie wrzucałem, dlatego dzisiaj udostępniam kolejny plik z serii mock-upów. Jest to wizualizacja popularnej ulotki DL, w swojej bazie mockupów już taki plik posiadam, ale tamten podobał mi się coraz mniej, dlatego postanowiłem zrobić nowszy.

Czy lepszy, to trudno powiedzieć, ale na pewno jest inny, ma trzy rzuty, a do tego „superancki” stojak pod ulotki. Zresztą od początku robienia tych wizualizacji wychodzę z założenia, że im ich będzie więcej tym lepiej. Większy wybór oznacza, że będą bardziej pasować do różnych sytuacji.

W planach mam kolejne pliku tego typu, ale że idzie to dosyć wolno, a czasu mało, to pewnie nie prędko zobaczymy kolejne. Aczkolwiek obiecuję, że będę się starał. Poniżej krótka prezentacja wizualki, a jeśli Wam się przydała, dajcie znać w komentarzach.

Leaflet DL Mockup Leaflet DL Mockup Leaflet DL Mockup

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula