Mock-up – Ulotka / Leaflet – 3 x 140x196mm

Mock-up – Ulotka / Leaflet – 3 x 140x196mm

Udostępniam kolejny mock-up, jaki udało mi się stworzyć. Oczywiście jest to materiał typu exclusive, czyli niedostępny nigdzie indziej.  Tym razem jest to ulotka składana trzy razy o formacie jednego skrzydełka: 140 x 196 mm. Format odrobinę niecodzienny ale w planach mam także zrobienie czegoś bardziej „normalnego”.

Znowu sobie pozwolę ponarzekać, bo niestety, ta wizualizacja nie jest tak dobra jakbym sobie tego życzył. Podczas pracy nad nią powychodziło kilka rzeczy, o których wcześniej nie wiedziałem i było już za późno na korektę. Ale nie od razu Kraków zbudowano, więc myślę, że kolejne mock-upy będą nieco lepsze.

Rzecz jasna, jeśli projektujesz ulotkę o podobnym formacie, to myślę, że ten plik Ci się przyda. W sam raz się nada do prezentacji elektronicznej (choć plik jest spory, więc wydrukować też można). A jeśli uważasz, że jest to dobry materiał do zmodyfikowania, to nie krępuj się i poużywaj sobie.

Poniżej dwa przykłady użycia mojego mock-upu.

Mock-up – Ulotka 140 x 196 x 3

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula