Mock-up – Ulotka / Leaflet – 2 x A4

Mock-up – Ulotka / Leaflet – 2 x A4

Kolejny mock-up jaki udało mi się ostatnio stworzyć to wizualizacja łamanej ulotki A4. Oczywiście pliki przygotowałem jako typowy mock-up i udostępniam je Wam, abyście mogli sobie z nich do woli korzystać. 

Nie ukrywam, że materiał ten dał mi trochę w kość, ale koniec końców, wytwarzam te wszystkie materiały po to aby się czegoś nauczyć. Z tej perspektywy, to pliki te zapewniły mi solidną porcję wiedzy, mimo, że na to nie wyglądają.

Poniżej mała próbka jak prezentują się te mock-upy na przykładowych, ot tak skleconych, projektach. Jeśli Ci się podobają, zalajkuj materiał i udostępnij wśród znajomych.

Mock-up - Ulotka A4 Mock-up - Ulotka A4 Mock-up - Ulotka A4

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula