Mock-up – Ulotka / Leaflet – 3 x DL

Mock-up – Ulotka / Leaflet – 3 x DL

Niedawno udostępniłem Wam mock-up o identycznych wymiarach. Pech chciał, że gdy potrzebowałem ładną wizualizację ulotki 3 x DL tamten mock-up okazał się być trochę za mało czytelny. Dlatego musiałem szybko stworzyć nowy.

Nie będę ukrywał, że pliki te są przygotowane trochę prowizorycznie. Bardzo się z tym spieszyłem i mam wrażenie, że odbiło się to na jakości tegoż mock-upa. Aczkolwiek, uważam, że i tak się może nadać do pewnych celów, więc pomyślałem, że jednak go Wam udostępnię.

Jeśli sobie go ściągniecie i zobaczycie jakieś byki, uciekające piksele, niezbyt spasowane warstwy to tym razem reklamacji nie przyjmuję 😀 Z daleka prezentuje się to całkiem nieźle, czyli ogólnie jest OK. Poniżej przykłady jak ów mock-up się prezentuje.

Mock-up – Leaflet 3 x DL Mock-up – Leaflet 3 x DL

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula