Mock-up – billboard

Mock-up – billboard

Po długich bojach i przebojach udało mi się w końcu stworzyć mock-up billboard’u, który Wam z radością udostępniam. Wizualizacje tą wykonałem w Blenderze, więc jest trochę syntetyczna, ale myślę, że znakomicie sprawdzi się przy prezentacji przeróżnych projektów.

Format jaki wybrałem na tablicę to 5042 mm x 2380 mm, więc jeśli chcecie być precyzyjni, to właśnie w takim rozmiarze wklejajcie swoje projekty. Pliki są przygotowane, aby można było tylko wrzucić odpowiedni projekt w warstwę typu „Smart Object”, reszta jak zwykle zrobi się sama. Smacznego.

Mock-up – Billboard  Mock-up – Billboard

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula

 • Doskonały mock-up. Jak zwykle zresztą. Przeogromne dzięki 🙂

 • Frajer ;-)

  Cześć, mockupy wyborne, jedna uwaga i dwie prośby:
  czy jest szansa, ze gdy robisz coś w 3d jak np „mroczny potykacz” to dasz wersję na jasnym i ciemnym tle na dwóch osobnych warstwach? Prośba o mockup folderu 21 x 21 cm luzem (otwartego) + w stosie. Jak robisz stosy to może z rożnych kątów? 😉

  • Andrzej Gdula

   Zazwyczaj staram się dawać różne wersje, ale jeśli projekt się długo renderuje, to czasem odpuszczam. Taki render może trwać od pół do półtorej godziny, a nie zawsze mogę na tyle wyłączyć siebie i kompa z pracy. Jeśli chodzi o folder 21×21 to strzeliłeś w dychę, bo właśnie powolutku zaczynam modyfikować folder A5 do 21×21 na podstawie tego starego, więc niedługo powinno się coś pojawić:)

 • Witam,

  Niedawno natrafiłem na pańskiego bloga i jestem pod wrażeniem.
  Serdecznie dziękuje za wszelkie wkładowe, pasje i poświęcony czas jakie angażuje Pan w to miejsce.

  Pozdrawiam!