Mock-up – identyfikacja wizualna / corporate identity

Mock-up – identyfikacja wizualna / corporate identity

Takiego mock-up’u brakowało w mojej małej kolekcji darmoszek. Niedużej wizualizacji, na którą składałyby się podstawowe elementy identyfikacji wizualnej.

Nie z lenistwa, a z premedytacją umieściłem tylko najczęściej wykorzystywane materiały identyfikacji. Powszechnie występujące mock-up’y tego typu zawierają masę bibelotów, które „normalnie” nie są nikomu potrzebne. Sam zazwyczaj szukam prostszych zestawów, więc taki też postanowiłem stworzyć. Być może w przyszłości zrobię jeszcze bardziej „wypasione”, ale na razie musi starczyć taki.

Pliki są przygotowane tak aby wystarczyło tylko wrzucić odpowiedni projekt w warstwę typu „Smart”. Może tak być, że gdzieniegdzie na poziomie pikseli coś się nie poukładało, jeśli tak się stało, napiszcie co jest nie tak, a postaram się to jakoś poprawić. Ale myślę, że i tak materiały te zupełnie dobrze spełnią swoją rolę.

Jak zwykle, wszystko jest do wykorzystania tak prywatnego, jak i komercyjnego. Jednym słowem: smacznego!

Mock-up – Identyfikacja Wizualna Mock-up – Identyfikacja Wizualna Mock_up_Identyfikacja_3

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula