Mock-up – katalog / folder – A4

Mock-up – katalog / folder – A4

Dzisiaj wrzucam kolejny mock-up, jaki udało mi się ostatnio przygotować. Jest to wizualizacja małego katalogu lub zeszytu o formacie A4. Na razie przygotowałem jeden rzut tego projektu, ale myślę, że w przyszłości pojawią się kolejne.

Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda ten mock-up na przykładzie przypadkowego projektu. Plik możecie wykorzystać zarówno w pracy komercyjnej, jak również prywatnie. Chyba każdy wie jak korzystać z tego rodzaju wizualizacji, zresztą kilka razy już o tym pisałem, więc nie będę męczył klawiatury. Miłego korzystania. A jak Wam się spodoba lub przyda ten projekcik to polubcie stronę, abyście mogli się dowiadywać o kolejnych niezwykłych mock-upach mojego autorstwa. 🙂

Mock-up - Katalog A4

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula