Mock-up – mroczny potykacz / dark postergrip

Mock-up – mroczny potykacz / dark postergrip

Wrzucam nowy mock-up lub jak ktoś woli: wizualizację potykacza. Mock-up ten, jest efektem mojej nowej fascynacji, która dotyczy darmowego programu 3D – Blendera. Zamiast godzinami rzeźbić tego typu wizualki w Photoshopie pomyślałem, że  znacznie łatwiej i przyjemniej będzie się robiło takie coś w 3D. 

Przykładowe efekty przedstawiam poniżej. Nie jest to pewnie szczyt możliwości Blendera, ale myślę, że jak na efekt kilkudniowej pracy w nim, nie jest źle.  Prawdopodobnie przyszłe mock-up’y też będę ciągnął w 3D więc liczę na jakościowy progres w tej dziedzinie.

Plik jest zapisany w formacie .psd i rzecz jasna, jest już przygotowany na wrzucenie dowolnego projektu. W pliku jest warstwa typu „Smart Object”, w którą trzeba wrzucić projekt, najlepiej o rozmiarze A1. Reszta zrobi się sama 🙂

Jak zwykle, plik do wykorzystania prywatnego i komercyjnego. Jedyne obostrzenie dotyczy dystrybucji. Czyli możecie z tym mock-up’em robić co chcecie: używać, modyfikować, przetwarzać, ale nigdzie indziej nie udostępniajcie tego pliku. No chyba, że będzie mocno przetworzony, ale w takim przypadku, poproszę o kontakt.

Mock-up – Potykacz - Format A1

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula