Mock-up – roll-up – 100×200 cm

Mock-up – roll-up – 100×200 cm

Ostatnio była mi potrzebna wizualizacja jakiegoś roll-up’u – niestety w sieci widziałem tylko odpłatne mock-up’y, a więc postanowiłem jakiś zrobić samodzielnie. Gdy już go zrobiłem, umyśliłem sobie, że równie dobrze mogę go udostępnić na Graficznym.

Ani to mądre, ani przyjemne, ale muszę złożyć tutaj sporą dawkę samokrytyki. Niestety, projekt ten nie wygląda tak jakbym sobie do końca życzył. Żeby tak się stało, musiałbym poświęcić na niego jeszcze sporo czasu, a tego nie mam tyle, ile bym sobie życzył. Ale myślę, że i tak może się ten mock-up komuś przydać, a przynajmniej dzięki niemu może oszczędzić trochę swojego czasu – zawsze to coś. W przyszłości, mam zamiar wziąć się za taką wizualizację na serio, więc jest szansa na to, że kiedyś pojawi się naprawdę dobra wizualizacja roll-up’u.

Poniżej przykładowe fotki, jak wygląda stworzony przeze mnie mock-up, a przed nimi link do ściągnięcia. Smacznego!

Mock-up – Roll-up – 100 x 200 cm

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula