Mock-up – Wizytówka / Business Card – 55 x 85 mm

Mock-up – Wizytówka / Business Card – 55 x 85 mm

Szewc bez butów chodzi. Natrzaskałem ostatnio trochę mock-upów wizytówek, na dobrą sprawę to właśnie od nich zacząłem tworzyć wizualizacje na Graficznego, a gdy w ten weekend potrzebowałem jakiejś ładnej prezentacji, okazało się, że popełniłem spory błąd ograniczając się do jednego formatu.

Myślałem, że jeden uniwersalny format: 90×50 mm powinien wystarczyć do każdego celu. Niestety, okazało się, że się myliłem i w mig musiałem spreparować mock-up o formacie z tematu. Gdy już go wykonałem, postanowiłem, że jak zwykle się nim z Wami podzielę. I tak jak zazwyczaj, poniżej mała prezentacja jak wygląda na szybkich, przykładowych projektach. Jak Wam się do czegoś przyda zalajkujcie stronę:)

Mock-up_Business_Card_85x55mm_2

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula