Mock-up – Zestaw plakatów / Poster Set

Mock-up – Zestaw plakatów / Poster Set

Prezentacja projektu plakatu w surowym pliku jest dosyć topornym rozwiązaniem, warto więc wspomóc się jakąś ładną wizualizacją. Dlatego dzisiaj udostępniam wykonany przez siebie mock-up plakatowy.

Wielkie wydarzenie to nie jest, aczkolwiek myślę, że taka prezentacja może wyglądać całkiem atrakcyjnie. Na pewno nie sprawdzi się do każdego rodzaju plakatu, ale i tak może Ci czasem pomóc.

Aby trochę uatrakcyjnić ów mock-up, zdecydowałem się wrzucić do niego kilka przygotowanych przeze mnie teł betonowo ściennych. Oczywiście przygotowana jest też warstwa z kolorem, którą można użyć pojedynczo lub wespół z fakturowym tłem.

Mock-up składa się z trzech plików, po jednym na format: poziomy, pionowy i kwadratowy. Poniżej prezentacja jak to wszystko się sprzedaje, i przy okazji słowo wyjaśnienia czemu właśnie tak wygląda i jest po angielsku. Otóż coraz częściej po moje mock-upy sięgają goście z zagranicy, więc aby trochę wyróżnić swój „produkt” i zrobić go bardziej zrozumiałem dla nich, musiałem zdecydować się na język angielski i trochę bardziej jaskrawą grafikę.

Przyklady

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula