Mockup / Baner 300×125 cm

Mockup / Baner 300×125 cm

Nie da się ukryć, że od kilku tygodni mam bardzo mało czasu dla Graficznego. Mało wpisów, mało mockupów, mało inspiracji. W sumie nie mogę narzekać – oznacza to, że na innych polach jestem nieco bardziej aktywny. Niedobrze tylko, że dzieje się to ze szkodą dla tego nieco dziwnego tworu jakim jest Graficzny.

Niestety, dzisiaj tylko potwierdzam swoją „niedyspozycję” czasową – totalnie odcinam kupony od swojej poprzedniej twórczości i umieszczam mock-up baneru, który już pojawił się kiedyś na blogu. Tym razem, tylko w nieco innych proporcjach – 300×125 cm.

Publikując poprzedni baner, obiecałem, że jeśli będzie się cieszył popularnością to do niego wrócę i przygotuję inny wymiar. I tak oficjalnie to właśnie tej wersji się trzymajmy. A mniej oficjalnie, to teraz pewnie wrócę do kilku poprzednich mock-up`ów i je nieco poprawię lub przeformatuję. Dzięki temu blog będzie „jakoś” żył, a ja ugram kilka minut czasu. Smacznego!

ps. Następny mockup, będzie jakby podobny, ale zupełnie nowy!

mockups-design.com / graficzny.com.pl

mockups-design.com / graficzny.com.pl

mockups-design.com / graficzny.com.pl

mockups-design.com / graficzny.com.pl

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula