Mockup / Baner / Fence Banner

Mockup / Baner / Fence Banner

Mockup, który dzisiaj udostępniam to mały eksperyment. Chciałbym wręcz napisać, że eksperyment światowy, ale jak znam życie, to ktoś-gdzieś-kiedyś już coś podobnego zrobił. Mianowicie chodzi o wizualizacje banera wielkopowierzchniowego. Strasznie ciężko takie cholerstwo w jakikolwiek ładny sposób przedstawić, stąd taki a nie inny pomysł na tą wizualizację.

Samo medium jest wybitnie niewdzięczne – przypuszczam, że przez wielu grafików bardzo nie lubiane. Nie da się ukryć, że tego typu banery bardzo często szpecą i straszą swoją brzydotą przestrzeń publiczną. Ale trzeba też powiedzieć sobie szczerze, że od czasu do czasu każdy grafik musi zacisnąć zęby i jakieś dzieło na takim formacie wykonać.

Tu przychodzę z pomocą zwizualizowania takiej pracy. Na dobry początek przygotowałem skromniusi mockup baneru o formacie 200×100 cm. Jeśli będzie przydatny i od czasu do czasu ściągany na pewno przygotuję kolejne. A tymczasem miłego korzystania. 🙂

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula

 • Bardzo fajnie wygląda. Jak zazwyczaj nie korzystam z mockupów tak tym razem go sobie pobiorę. Może się przyda 🙂

  Inna sprawa, że tak duże produkcje robi się zazwyczaj pod konkretne miejsce i wtedy najczęściej robi się zdjęcie i wkomponowuje projekt.

  W każdy razie dzięki!

  • Andrzej Gdula

   To prawda:) Ale czasem albo czasu mało, albo budżet za krótki na takie wizyty. Wtedy taka wizualizacja może pomóc sprzedać budżetowy projekt – przynajmniej na to liczę:D

 • Patryk

  Dziękuję!

 • Rob

  dzięki (y)

 • bardzo konkretne wielkie dzięki, przyda się 🙂

 • O fajne:) przyda się z pewnością 🙂