Mockup / Broszura 21×21 / Square Brochure

Mockup / Broszura 21×21 / Square Brochure

Nie ukrywam, że trochę szkoda mi było energii i pracy na trzeci już mock-up o tych samych parametrach, który pojawił się na Graficznym, ale że cały czas nie byłem odpowiednio zadowolony z efektów poprzednich prac, postanowiłem spróbować raz jeszcze.

Efektem tego jest wizualizacja broszurki czy katalogu w kwadratowym formacie, u nas najpopularniejszym chyba jako 21 x 21 centymetrów. Co się zmieniło od ostatniego razu? Pewnie się domyślacie, bo podobne modyfikacje wprowadzałem do kilku ostatnich mock-up`ów. Czyli jest trochę jaśniej, lżej no i chyba lepiej oddane światła / cienie. Słowem: przyjemniej dla oka. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Tak na szybko możecie się o tym przekonać poniżej gdzie widać wizualizację na bliżej nieokreślonym projekcie. A jeśli się Wam podoba, to można ściągać i przyjrzeć się sprawie dogłębniej. Jak zawsze: komentarze mile widziane. 🙂

Free Square Brochure Mockup Free Square Brochure Mockup Free Square Brochure Mockup Free Square Brochure Mockup Free Square Brochure Mockup

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula