Mockup / Citylight / Przystanek / Bus Station

Mockup / Citylight / Przystanek / Bus Station

Mock-up, który dzisiaj Wam udostępniam chodził już za mną kilka miesięcy. Niestety jakoś nie miałem ani czasu, ani motywacji aby go wykonać. W końcu jednak się ruszyłem z tym tematem i przedstawiam światu kolejny projekt, moim zdaniem, tym razem dość niezwykły.

Mianowicie chodzi o wizualizację citylight`a na przystanku autobusowym. Fajne? Jasne, że fajne.

Format plakatu, który jest w środku to 120 cm x 180 cm, czyli zgodnie z rzeczywistością. Jak zwykle starałem się, aby wyglądało to maksymalnie czysto i minimalistycznie. Niestety sam projekt nie zajmuje dużo miejsca w kadrze, no ale musiał się zmieścić cały przystanek… Poniżej grafiki jak się ów eksperyment prezentuje, a pod nimi link do ściągnięcia.

Mock-up - Bus Station Citylight Mock-up - Bus Station Citylight Mock-up_Citylight_3

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula