Mockup / Digipack

Mockup / Digipack

Pierwszy mockup w roku miał być mocnym wejściem na dobry początek tegoż… jednak muszę przyznać, że nie do końca się to udało. Ale od początku.

Wrzucam kolejną wizualizację swojego autorstwa, tym razem jest to mock-up digipacka. Pierwszy raz taką prezentacje miałem zrobić już roku temu, ale że mocno się jej bałem, to trochę ją odsuwałem w czasie. I tu dochodzimy to tego, dlaczego owo wejście w nowy rok nie jest zbyt mocne. Otóż okazało się, że mój strach był w pełni uzasadniony. Głupia sprawa, robiłem billboardy, potykacze, roll-upy i inne bajery, wszystko jakoś szło, a tu bęc! Okazało się, że przygotowanie ładnego mock-upu digipacka jest naprawdę trudne.

Przygotowanie licznych przeźroczystości, proporcji płyt i różnych dodatków okazało się czasochłonne i wbrew pozorom, dosyć skomplikowane. Niemniej jednak, udostępniam co mi się udało wykonać, wierzę, że wielu z Was może się to przydać. A ja nie ukrywam, że za jakiś czas to tego wrócę i spróbuję zrobić to lepiej… kto wie, może za rok. 😛

Poniżej mała prezentacja jak wygląda ów projekt.

Digipack mockup Mockup_Digipack_3 Mockup_Digipack_1

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula