Mockup / Identyfikacja Wizualna / Corporate identity

Mockup / Identyfikacja Wizualna / Corporate identity

Z dzisiejszym mockupem trochę mi zeszło – jego realizacja trwała prawie miesiąc. Po części było to efektem sporego obłożenia pracą, a po części stopniem skomplikowania samej wizualizacji.

Na szczęście w końcu się udało i mam przyjemność udostępnić Wam kolejny mock-up, tym razem dotyczący identyfikacji wizualnej. W przeciwieństwie do poprzednich mockupów identyfikacji, ten starałem się zrobić trochę na bogato, a trochę inaczej niż te, które są dostępne w sieci. Udało się to zapewne tylko w połowie, niemniej liczę że i tak Wam się to do czegoś przyda.

Poniżej możecie zobaczyć jak ta prezentacja się przedstawia z użyciem przykładowego projektu. Jeżeli dostrzeżecie jakieś poważne błędy i byki w plikach PSD, dajcie znać – postaram się jakoś na to zareagować.

Graficzny.com.pl

Graficzny.com.pl

Graficzny.com.pl

Graficzny.com.pl

Graficzny.com.pl

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula