Mockup / Identyfikacja Wizualna / Corporate identity

Mockup / Identyfikacja Wizualna / Corporate identity

Z dzisiejszym mockupem trochę mi zeszło – jego realizacja trwała prawie miesiąc. Po części było to efektem sporego obłożenia pracą, a po części stopniem skomplikowania samej wizualizacji.

Na szczęście w końcu się udało i mam przyjemność udostępnić Wam kolejny mock-up, tym razem dotyczący identyfikacji wizualnej. W przeciwieństwie do poprzednich mockupów identyfikacji, ten starałem się zrobić trochę na bogato, a trochę inaczej niż te, które są dostępne w sieci. Udało się to zapewne tylko w połowie, niemniej liczę że i tak Wam się to do czegoś przyda.

Poniżej możecie zobaczyć jak ta prezentacja się przedstawia z użyciem przykładowego projektu. Jeżeli dostrzeżecie jakieś poważne błędy i byki w plikach PSD, dajcie znać – postaram się jakoś na to zareagować.

Graficzny.com.pl

Graficzny.com.pl

Graficzny.com.pl

Graficzny.com.pl

Graficzny.com.pl

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula

 • Cancel-sky

  O proszę, niezła kolekcja. Bardzo fajnie.
  Widać co prawda gdzieniegdzie lekkie niedociągnięcia w postaci białego koloru prześwitującego pomiędzy krawędziami obiektów a tłem, ale… da radę to poprawić;-)

  Tak sobie tylko pomyślałem, że w takich zbiorówkach niezwykle fajną opcją jest możliwość wyłączenia widoku danych obiektów. Jeśli np. nie chcę pendrive’ów, to je wyłączam i nie zostaje dziura – choć tu akurat przy jednolitym podłożu łatwo to samemu zakryć. Zdaję sobie sprawę z tego, że tworzysz całą scenę w 3D i w takiej postaci przenosisz ją do Ps. Więc układanie pojedynczych elementów na warstwach tak, jak je stworzyłeś pierwotnie stwarzałoby tylko więcej pracy.

  Nie narzekam, to tylko moja uwaga:-) Jak zawsze uważam, że robotę robisz świetną, tym bardziej, że z chęcią się tym dzielisz! Czy z niego skorzystam, czy nie, uważam, że robótka świetna:-)!

  • Andrzej Gdula

   Twoja koncepcja jest jak najbardziej słuszna, tylko faktycznie, roboty byłoby chyba ze 100% więcej:) Hmmm, może nie więcej ale na pewno trzeba by inaczej podejść do realizacji takiego mock-upu, a na to chyba nie jestem jeszcze gotowy. Ale kto wie, może w przyszłości coś takiego spróbuję:) Dzięki za miłe słowa:)

 • Świetne. Podoba mi się bardzo kolorystyka. Ogólnie proste, a przyciąga uwagę.

 • PrzemQs

  Powiem Ci, że jestem pod wrażeniem 🙂
  Chyba jedna z lepszych realizacji jakie nam dotąd udostępniłeś,
  dzięki za świetny projekt, na pewno skorzystam.

  • Andrzej Gdula

   Dzięki za miłe słowa. Staram się:)

 • Ciekawy i nowoczesny grafika. No i ciągle modny flat design – tak mi się kojarzy. Powodzenia przy kolejnych projektach.

 • Mockup bardzo dobry, jak wszystkie na tej stronie, ale sam projekt identyfikacji może i fejkowy, ale równie świetny co mockup ;]

  • Andrzej Gdula

   Dzięki za wszystkie komentarze:)