Mockup / Książka / Book

Mockup / Książka / Book

W niemałych bólach rodził się mockup, który dzisiaj udostępniam. No niestety, wydawałoby się że taka prezentacja powinna iść dość szybko, ale wbrew pozorom medium jakim jest „pospolita” książka to całkiem twardy orzech do zgryzienia.

Zresztą w ogóle mam wrażenie że stopień trudności przygotowania takiego materiału jest dosyć wysoki. Z prezentacji, które udostępniałem na Graficznym, chyba tylko bardziej męczyłem się z digipackem. Na zdecydowany plus książki można zaliczyć fakt, że jest to medium zdecydowanie bardziej magiczne, mistyczne i przyciągające… chyba się w tych emocjach trochę zapomniałem, więc zapraszam do obejrzenia z czym mamy do czynienia tym razem.

Dla ciekawskich mogę jeszcze napisać, że w planach mam przygotowanie kolejnej wersji książki. Będzie to coś w rodzaju poziomej foto-książki. Prosiło o to kilka osób, a i ja sam się nad tym zastanawiałem. Oczywiście, trzeba będzie trochę z tym poczekać. 😀

ps. Mockup zacząłem tworzyć wybitnie na spokojnie z nastawieniem, że wszystko musi być pięknie dokończone. Niestety, absolutny nawał pracy, który mnie dopadł, spowodował, że musiałem nieco przyśpieszyć. Dlatego pojawia się zdwojona prośba: jeśli znajdziecie jakieś byki, to koniecznie dajcie o tym znać.

www.graficzny.com.pl / mockups-design.com

www.graficzny.com.pl / mockups-design.com

www.graficzny.com.pl / mockups-design.com

www.graficzny.com.pl / mockups-design.com

www.graficzny.com.pl / mockups-design.com

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula