Mockup / Mała Identyfikacja / Small Branding – Stationery

Mockup / Mała Identyfikacja / Small Branding – Stationery

Chyba bardzo znienacka dopadł mnie klimat świąteczny, bo jakkolwiek to zabrzmi, mockup, który dzisiaj udostępniam jest jakiś taki świąteczny… Mogę szczerze napisać, że nie o to mi chodziło, ale z efektem końcowym nie ma co dyskutować.

Wizualizacja dotyczy małej identyfikacji wizualnej. Małej bo zawiera tylko papier firmowy, koperty i wizytówki. Dajcie znać w komentarzach czy nie uważacie, że jest to trochę za skromne. Moim zdaniem jest OK, bo zazwyczaj gdy robię projekt identyfikacji, to na dobrą sprawę albo potrzebuję znacznie więcej materiałów, których siłą rzeczy nie umieszczę w uniwersalnym mock-upie, albo potrzebuję właśnie takiej małej, niezbyt rozbudowanej prezentacji, która mimo wszystko ładnie się zaprezentuje.

Od razu napiszę, że tło jest integralną częścią prezentacji, więc jeśli chcielibyście go usunąć, trzeba będzie w tym mocniej grzebnąć. Poniżej kilka fotek, jak prezentuje się ów mockup z przykładowym projektem (też tartako – świątecznym). 🙂

Mockup_Branding_1 Mockup_Branding_2 Mockup_Branding_3 Mockup_Branding_4 Mockup_Branding_5

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula