Mockup / Mała puszka / 330 ml

Mockup / Mała puszka / 330 ml

Dzisiejszy mockup wrzucam z mała obawą. Obawą, bo nie będę ukrywał że jest on tak zrobiony jak i wrzucony trochę na odwal. Jest efektem moich małych prób w wykonywaniu wizualizacji opakowań, które podjąłem na początku tego roku. W pewnym momencie już nawet zapomniałem o tych materiałach, ale gdy stwierdziłem że za bardzo nie mam co umieścić na blogu i jakoś tak sobie przeglądałem stare śmieci rzucił mi się w oczy ten właśnie projekt.

Stoi on też w sprzeczności z tym co kiedyś pisałem – o tym, że nie zamierzam wykonywać mockupów opakowań dla Graficznego. Zdanie swoje podtrzymuje i zapewniam, że dzisiejszy materiał jest tylko takim małym wyjątkiem. Niemniej jednak ufam, że taka wyjątkowa sytuacja przypadnie Wam do gustu i jednocześnie nie będziecie bardzo zdegustowani takim starym, trochę eksperymentalnym materiałem.

Jeśli jesteście ciekawi o co chodzi, zobaczcie poniżej, a jeśli przypadnie Wam to do gustu zachęcam do ściągania.

Can Mockup Can Mockup

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula