Mockup / Składana ulotka 21×21 / Double square leaflet

Mockup / Składana ulotka 21×21 / Double square leaflet

Dzisiaj wrzucam kolejny mockup swojego autorstwa. Na dodatek kolejny, który pewnie nie będzie specjalnie rozchwytywany, niemniej taką właśnie wizualizacje ostatnio potrzebowałem, i jak zwykle skoro zrobiłem, to się nią dzielę.

Jak w tytule, chodzi o mockup podwójnej czy też składanej ulotki kwadratowej, w domyśle 21×21 cm, choć pewnie inne rozmiary o tych proporcjach również się nadadzą. Prezentacja jak zwykle przedstawia się dosyć skromnie, niemniej myślę, że spełnia swoją rolę. Do Waszej dyspozycji oddaje pięć rzutów tego projektu, niestety nie można w nich zmieniać tekstury tła, ale za to przewidziałem modyfikację jego koloru – więc jest coś za coś. 🙂

Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda na przypadkowym projekcie, a pod grafikami jest link do plików z mockupem.

Mockup - Double Square Leaflet Mockup - Double Square Leaflet Mockup - Double Square Leaflet Mockup - Double Square Leaflet Mockup - Double Square Leaflet

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula