Mockup / Składana ulotka DL

Mockup / Składana ulotka DL

Pomimo tego, że ostatnio trochę krucho u mnie z czasem, to udało mi się stworzyć prostą wizualizację składanej ulotki DL, którą z przyjemnością udostępniam do wykorzystania.

Można powiedzieć, że mock-up nawiązuje do ostatnio opublikowanych – starałem się aby był w miarę lekki, czysty i przy tym wszystkim odpowiednio schludny. Coś mi się wydaję, że prezentacja nawet daje radę, niestety przypuszczam, że przykładowy projekt tego w odpowiedni sposób nie eksponuje.

Albo po prostu trochę przekombinowałem ze światłocieniami, bo trzeba Wam wiedzieć, że praktycznie za każdym razem staram się coś poprawić, zmienić i pomieszać. Czasem efekt jest pozytywny, innym razem trochę mniej.

A jak jest dzisiaj? To już musicie sami ocenić. 🙂

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula