Mockup / Smartphone

Mockup / Smartphone

To żadna fałszywa skromność, ale jeśli chodzi o udostępnienie dzisiejszego mock-up`u, to miałem strasznie dużo wątpliwości. Przede wszystkim wizualizacja ta jest efektem mojej małej, niespodziewanej nudy, podczas której zacząłem się zastanawiać czy dałbym radę zrobić mockup smartfona. Jak już zacząłem się zastanawiać, to nie trzeba było wiele, aby pójść o krok dalej.

Oczywiście gdy pracowałem nad tą prezentacją, to zdawałem sobie sprawę z ilości już dostępnych w internecie. Dodatkowo, przypuszczam, że zapotrzebowanie na takie projekty nie jest zbyt duże. Osobną sprawą jest fakt, że te dostępne są zazwyczaj w bardzo dobrej jakości, więc nie trudno znaleźć w sieci naprawdę wypasione wizualizacje telefonu.

Ale jak już się rzekło, o upór tu chodziło. Upór i determinacje. Może nie być piękna, ale jest za to moja. 🙂 I jeśli przy okazji komuś z Was się do czegoś przyda, to moja radość będzie tym większa.

Przypuszczam, że jeśli pokuszę się kiedyś o kolejne mockupy tego typu, to powinny być znacznie ładniejsze, wszak sporo się przy tym nauczyłem. Poniżej jak zwykle możecie zobaczyć co takiego wymyśliłem tym razem.

graficzny.com.pl

graficzny.com.pl

graficzny.com.pl

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula