Mockup / Stoisko targowe / Trade show booth

Mockup / Stoisko targowe / Trade show booth

Nie jest to pewnie rzecz najpilniej poszukiwana przez grafików internautów, niemniej czasem wizualizacja, którą dzisiaj udostępniam może się całkiem fajnie do czegoś nadać. Problemem pewnie będzie to, że systemów wystawienniczych jest od groma, i raczej nie da się stworzyć jednego uniwersalnego. Niemniej ten wrzucony dzisiaj może być takim szkicem podstawowym.

Za jakiś czas chciałbym jeszcze ten podstawowy zestaw trochę rozbudować, aby mogło to służyć za wstępną koncepcję projektów na targi. Jeśli macie jakieś pomysły co w takim zestawie mogłoby się znajdować lub co poprawić w tym co jest, to dajcie znać. Nie mówię, że szybko ale ogólnie rzecz biorąc na pewno będę brać pod uwagę Wasze opinie.

Tak czy siak, myślę, że to co jest, może się czasem przydać, więc jeśli Wam to odpowiada, to ściągajcie śmiało. Poniżej przykłady co jest w paczce i jak to w ogóle wygląda.

Trade show booth mockup Trade show booth mockup

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula