Mockup / Teczka A4

Mockup / Teczka A4

Jest taki wojskowy termin, który nad wyraz pasuje do dzisiejszego wpisu. Mianowicie chodzi mi o „rozpoznanie bojem”. Otóż stworzenie mock-up`u, który dzisiaj udostępniam było dla mnie nieco problematyczne, już przed podejściem do jego tworzenia wiedziałem, że będzie z nim kilka problemów, i niestety praktycznie wszystkie moje obawy znalazły potwierdzenie.

Tą próbą, bo tak należałoby to nazwać,  chciałem sprawdzić kilka rzeczy, a że przy takim sprawdzaniu zrobiłem praktycznie cały materiał to stwierdziłem że można udostępniać. No przecież nie każdy mock-up musi być tip-top. W sumie powinien, ale umówmy się że do tego będę jeszcze dochodzić. 🙂 Na pewno nie jest to ostatni mockup teczki, który wykonam, więc możemy to potraktować jako taką małą zapowiedź tego co pojawi się w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Warto też dodać, że teczka, to materiał, który stosunkowo często pojawiał się w niedawnym wpisie Twój pomysł na mockup. Więc w jakimś sensie jego powstanie jest już odpowiedzią na Wasze zapotrzebowanie. Oczywiście ten temat pojawiał się w mojej głowie od jakiegoś czasu, ale bez wyraźnego sygnału, że trzeba pewnie bym się za to nie zabrał.

Miłego ściągania, poniżej kilka poglądowych obrazków jak to wygląda. A jak macie jakieś uwagi, to nie wahajcie się na mnie nakrzyczeć w komentarzach.

Mockup teczki Mockup teczki Mockup teczki Mockup teczki

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula