Mockup / Torba reklamowa / 180×225 mm

Mockup / Torba reklamowa / 180×225 mm

Już drugi raz(a liczę że nie trzeci) muszę posłużyć się pewnym znanym przysłowiem, które dobrze oddaje mój stan rzeczy: szewc bez butów chodzi. Otóż w swoim własnym mniemaniu już trochę różnych mock-up`ów natrzaskałem i gdy ostatnio potrzebowałem prostej wizualizacji torby papierowej okazało się, że nie wiadomo skąd coś takiego wziąć.

Zakasałem rękawy, zaparzyłem kawę i bach! Niniejszym udostępniam pierwszy mock-up torby reklamowej o dosyć standardowych wymiarach 180×225 mm. Prezentację ową robiło mi się całkiem miło, więc pewnie z czasem dodam też kilka innych formatów i rozmiarów. Aczkolwiek na dzisiaj musi starczyć co jest.

Poniżej króciutka prezentacja jak wygląda ów mock-up, a pod spodem link do ściągnięcia.

mockups-design.com / graficzny.com.pl

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula