Mockup / Ulotka 2xA5 / Leaflet – Brochure 2xA5

Mockup / Ulotka 2xA5 / Leaflet – Brochure 2xA5

Minęło już trochę czasu odkąd wrzucałem jakieś mockupy na Graficznego, pora więc aby to trochę nadgonić. Choć słowo „nadgonić” jest pewnie trochę za duże, bo mam na myśli wrzucenie jednego, jedynego mock`upa –niemniej liczę, że z czasem uda mi się przygotować też jakieś kolejne.

Dzisiejsza wizualizacja dotyczy prostej sprawy, w miarę często używanej, czyli składanej ulotki A5. Do prezentacji takowego projektu można było użyć przygotowanego niegdyś przeze mnie mockup`u 2xA4, ale ten mi się na tyle znudził, że postanowiłem zrobić nowy i we właściwych proporcjach. Wizualizacja jak zwykle dosyć minimalistyczna, z możliwością łatwej zmiany koloru tła, mam nadzieję, że ustrzegłem się od większych byków.

Poniżej możecie zobaczyć o co chodzi, a jeszcze niżej przycisk do ściągania.

2 x A5 Leaflet Mock-up 2 x A5 Leaflet Mock-up 2 x A5 Leaflet Mock-up 2 x A5 Leaflet Mock-up 2 x A5 Leaflet Mock-up 2 x A5 Leaflet Mock-up

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula