Mockup / Ulotka DL harmonijka / DL leaflet  – Z Fold

Mockup / Ulotka DL harmonijka / DL leaflet – Z Fold

Nie ukrywam, że bardzo nie lubię ulotek składanych w harmonijkę (czy jak niektórzy mówią w „zetkę”). Nie lubię ich ani jako konsument bo nie wiem jak je czytać, jako grafik nie lubię ich jeszcze bardziej, bo zawsze mam problem z tym, że nie wiem w którą stronę odbiorca będzie ją czytać i jak ją złożyć…

No ale cóż, mogę tego nie lubić, ale nie zmienia to faktu, że czasem taki projekt zrobić trzeba. No a jak już się zrobi, to warto to jakoś zaprezentować. Dlatego dzisiaj proponuję abyście użyli do tego celu mock-up, który udało mi się ostatnio zrobić. Jak zwykle podchodzi pod kategorię ultra czystych wizualizacji, bez żadnych bajerów. No ale kto śledzi Graficznego, ten wie, że takie wizualki lubię najbardziej.

Poniżej przykłady jak ów projekt się prezentuje. Rzecz jasna, w plikach PSD, które możecie ściągnąć jest już przygotowana specjalna warstwa z kolorem tła, więc jak kogoś razi zbyt intensywny kolor, to zawsze można go zmienić. Ściągajcie, korzystajcie i smacznego!

Leaflet Mockup - 3 x99 mm / Z fold Leaflet Mockup - 3 x99 mm / Z fold Leaflet Mockup - 3 x99 mm / Z fold Leaflet Mockup - 3 x99 mm / Z fold Leaflet Mockup - 3 x99 mm / Z fold

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula