Mockup / Ulotka DL / Leaflet DL

Mockup / Ulotka DL / Leaflet DL

Jak to już od jakiegoś czasu bywa, dzisiejszy mockup jest odpowiedzią na moją potrzebę ładnego zaprezentowania ulotki o formacie DL klientowi. No i jak zwykle, jak już wykonałem taką prezentację postanowiłem się nią z Wami podzielić.

Zdecydowanie nie jest to mockup najwyższych lotów, ale też chyba nie o to tu chodzi. Ulotki o formacie DL, to również nie jest designerski Mount Everest, jednak czasem trzeba coś takiego zrobić. Żeby nie było tak minimalistycznie (i trochę nudno) jak zwykle, postanowiłem użyć jakiegoś podłoża coby wzmóc efekt fotorealizmu tej wizualizacji. Nie wiem czy się na pewno udało, ale na pewno jeśli potrzebujecie prezentacji takiego formatu, to myślę, że możecie spróbować jak wygląda Wasz projekt właśnie na tym mockupie.

Poniżej kilka przykładków na przypadkowym projekcie, a poniżej link do ściągnięcia.

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula