Mockup / Ulotka DL składana poziomo /  Horizontal DL Leaflet

Mockup / Ulotka DL składana poziomo / Horizontal DL Leaflet

Wybaczcie długi tytuł, ale ni w ząb nie wiedziałem jak nazwać mockup, który dzisiaj udostępniam. Ktoś nazwie to zaproszeniem, a jak dla mnie to po prostu składana ulotka DL. Jest to jeden z tych mock-up`ów, który na Graficznym powinien znaleźć się dawno. Niestety, jakoś przez przeoczenie zapomniałem o tym „cudacznym” formacie.

Jak zwykle, poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się ta wizualizacja na przykładowym projekcie. Nie zapominajcie, że kolor tła można sobie dowolnie zmieniać. Co prawda jest to jeszcze ten mock`up, w którym przedmiot prezentacji jest zlepiony z podłogą, ale tak będzie coraz rzadziej.

Nie zdziwcie się też, gdy zauważycie dwa bliźniaczo podobne do siebie rzuty. To znów efekt przeoczenia. Pracowałem sobie nad jakimś kątem, który  w pewnym momencie wydał mi się trochę zbyt przekombinowany. Gdy zacząłem go wyprowadzać na prostą okazało się, że już coś takiego jest… Ech, ale może taki trochę inny rzut też się komuś przyda, kto wie. 🙂

mockups-design.com / www.graficzny.com.pl

mockups-design.com / www.graficzny.com.pl

mockups-design.com / www.graficzny.com.pl

mockups-design.com / www.graficzny.com.pl

mockups-design.com / www.graficzny.com.pl

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula