Mockup / Ulotka DL – Z / Z fold flyer

Mockup / Ulotka DL – Z / Z fold flyer

Nie tak dawno temu udostępniałem bardzo podobny mockup ulotki DL składanej w „zetkę”. Jednak jak to czasem bywa, gdy potrzebowałem coś przedstawić klientowi, okazało się, że tamta wizualizacja trochę mi nie pasowała, w związku z czym na prędko skleciłem kolejną.

Czym się różni? Przede wszystkim ujęcia są trochę bardziej przejrzyste, bez kombinowania. Po drugie zależało mi na tym, aby mogła być wykorzystana w jasnych, najlepiej białych projektach. No i chyba swoją rolę spełnia bardzo dobrze. Rzecz jasna, jeśli jest potrzeba ściemnienia tła lub ustawienia jego koloru, w pliku jest przygotowana osobna warstwa do jego szybkiej zmiany.

Ujęć ulotki są tylko trzy. I coś mi się wydaje, że tak właśnie będą wyglądać kolejne mockupy na Graficznym. Nieco mniej ujęć, ale za to większa częstotliwość publikacji tych prac. Powodu takiego stanu rzeczy jeszcze nie zdradzę, aczkolwiek noszę się z jego opisaniem i przedstawieniem. 🙂

Jak zwykle życzę smacznego i udanego korzystania.

www.graficzny.com.pl / mockups-design.com

www.graficzny.com.pl / mockups-design.com

www.graficzny.com.pl / mockups-design.com

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula