Mockup / Ulotka składana 2 x kwadrat / Trifold square brochure

Mockup / Ulotka składana 2 x kwadrat / Trifold square brochure

Trochę już naprztykałem się przeróżnych mock`upów i myślałem, że obsłużyłem już wszystkie formaty. Jakież było moje zdziwienie, gdy kończąc projekt na kwadratową ulotkę składaną dwa razy zobaczyłem, że nie mam jak jej zaprezentować. Panika, która się pojawiła szybko znikła – zmierzyłem się z problemem i w podskokach wykonałem kolejną wizualizację, którą jak zwykle polecam do użycia.

Sami wiecie jak to jest, więc bądźcie świadomi że projekt może mieć jakieś ukryte wady, ale jak zawsze, jestem pewny, że sobie z nimi poradzicie. A jak nie, lub coś Was wyjątkowo zeźli to napiszcie o tym w komentarzach. Na prezentacji poniżej dominuję intensywny kolor, ale pamiętajcie, że można go zmienić lub wyłączyć dwoma kliknięciami. Smacznego!

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula