Mockup / Ulotka – zestaw / Leaflet set

Mockup / Ulotka – zestaw / Leaflet set

To już jest któraś sytuacja z kolei, gdy pomimo tego, że wykonałem i udostępniłem już sporo mock-upów, to okazało się, że w codziennej pracy brakuje mi najbardziej podstawowych rodzajów wizualizacji. Czyli prostych, acz naturalnie się prezentujących wizualizacji ulotek.

Jak tylko skonstatowałem te braki, to postanowiłem je jak najszybciej naprawić czego efektem jest dzisiejszy wpis. Swoją drogą pozdrawiam czytelnika Graficznego „Cancel-sky” – gdy jakiś czas temu zasugerował mi brak ulotki w pozycji horyzontalnej pomyślałem sobie: a po co to komu? Przecież nikt „normalny” takowych nie robi… Coż… Trzeba było jakichś dwóch dni, aby mnie wyprowadzić z takiego przekonania, gdy otrzymałem zlecenie na kilka ulotek w takim właśnie formacie. Zwracam honor i mam nadzieję, że dzisiejszy mały zestaw przyda się nawet w tak nietypowych przypadkach.

Przypuszczam, ze nie jest to ostatni taki zestaw jaki wykonałem, bo robiło się go nadzwyczaj przyjemnie. Pliki PSD, z których mock`upy są skonstruowane są raczej nieprzeładowane warstwami i efektami, więc ewentualne poprawki czy modyfikacje nie powinny nastręczyć Wam wielu problemów. I uwaga: dzisiaj ściągamy każdy plik z osobna, doszedłem do wniosku, że mało kto będzie potrzebował całości, więc można wybrać tylko to co Was konkretnie interesuje.

Leaflet Mockup

Leaflet_DV_1 (949 pobrań)

Leaflet Mockup

Leaflet_DV_2 (1121 pobrań)

Leaflet Mockup

Leaflet_DV_3 (1922 pobrania)

Leaflet Mockup

Leaflet_DV_4 (1161 pobrań)

Leaflet Mockup

Leaflet_DV_5 (982 pobrania)

Leaflet Mockup

Leaflet_DH_1 (646 pobrań)

Leaflet Mockup

Leaflet_DH_2 (584 pobrania)

Leaflet Mockup

Leaflet_DH_13 (1063 pobrania)

Leaflet Mockup

Leaflet_DH_4 (672 pobrania)

Leaflet Mockup

Leaflet_DH_5 (939 pobrań)
Opublikowane przez Andrzej Gdula