Mockup / Wizytówka / Business Card /90 x 50 mm

Mockup / Wizytówka / Business Card /90 x 50 mm

Jak zapewne zauważyliście, nie tak dawno temu Graficzny dostał zaktualizowaną oprawę wizualną. Czyli jest to świetne okazja do stworzenia nowych wizytówek, które gdybym był narcyzem, wręczał bym wszystkim dookoła.

Narcyzem nie jestem (a przynajmniej świetnie się kamufluje), żadnych wizytówek nie robię, niemniej nowy mockup wizytówek by się przydał. Te które są na stronie, robiłem już jakiś czas temu i nie ma co ukrywać, że odbiegają jakością od ostatnio wykonanych wizualizacji. W planach mam jeszcze realizacje co najmniej jednego mockupu wizytówek, ale to w niedalekiej przyszłości.

Tymczasem zobaczcie co udało mi się „wymodzić” teraz, i jeśli tylko zadowala to Wasz zmysł estetyczny nie wahajcie się ściągać i korzystać przy prezentacji swoich projektów.

graficzny.com.pl

graficzny.com.pl

graficzny.com.pl

graficzny.com.pl

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula