Wizytówka – zaokrąglone rogi /  Round corner business card

Wizytówka – zaokrąglone rogi / Round corner business card

Dzisiaj zacznę od taniej filozofii. Otóż czasem jakoś tak jest, że coś co nam się wydaje z początku błahe i proste do wykonania, w rzeczywistości idzie jak po grudzie, tak że z każdą kolejną chwilą zaczynamy nienawidzić tego co robimy i chcemy sobie to odpuścić…

Niestety, tak właśnie było z mock-upem, który dzisiaj prezentuję. No kurczę, co może być trudnego w kawałku tekturki, pokrytej prostym drukiem? No niby banalna sprawa, a jednak dała mi zdrowo w kość. Nie ukrywam, że w pewnym momencie miałem ochotę już tylko to zapisać, spakować i wysłać na serwer, tak żeby więcej tego nie oglądać. Na szczęście trochę się powstrzymałem i postarałem się jako tako dopracować tą wizualizację.

A jeśli już o niej mowa. To dotyczy ona projektu wizytówki z zaokrąglonymi rogami o formacie: 85 x 55 mm, niestety nie podam Wam promienia zaokrąglenia, bo w ferworze walki gdzieś zapodziałem tą wartość… Wizualizacja jest „zaopatrzona” w dwa tła: ciemne i jasne, każde ma trochę inną fakturkę, ale myślę, że obydwie wersje „jakoś” się prezentują.

Poniżej kilka przykładów jak to wygląda, jeśli uważacie, że na coś może się to nadać to ściągajcie i śmiało korzystajcie.

Rounded business card - Mockup

Rounded business card - Mockup

Rounded business card - Mockup

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula